Aktualności

Św Joanna Beretta Molla. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Opublikowano piątek, 18, kwiecień 2014 2003. Opublikowano środa, 16, kwiecień 2014 1738. Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Przygotowaniem do tego święta jest nowenna. Polegająca na odmawianiu przez 9 dni. Poczynając od Wielkiego Piątku, Koronki do Miłosierdzia Bożego. Ędziemy j ą odmawiać o. Zachęcamy wszystkich do odmawiania Nowenny do Miłosierdzia Bożego.

OVERVIEW

This site parafia.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated twenty pages within the website parafia.org and found two websites interfacing with parafia.org. There is one contacts and directions for parafia.org to help you correspond with them. This site parafia.org has been online for one thousand and six weeks, seventeen days, seven hours, and forty-nine minutes.
Locations
Online Since
Mar 2005

PARAFIA.ORG RANKINGS

This site parafia.org is seeing alternating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafia.org

Traffic ranking (by month) for parafia.org

Traffic ranking by day of the week for parafia.org

PARAFIA.ORG HISTORY

This site parafia.org was first recorded on March 17, 2005. It is now one thousand and six weeks, seventeen days, seven hours, and forty-nine minutes young.
REGISTERED
March

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia.org Mobile Screenshot of parafia.org Tablet Screenshot of parafia.org

p.w.metpol s.c. Wlodzimierz zalecki i maria zalecka

ul. kopernika 11

myszkow, slaskie, 42-300

PARAFIA.ORG HOST

We diagnosed that a lone root page on parafia.org took one thousand five hundred and sixteen milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider parafia.org not secure.
91.211.222.201

NAME SERVERS

dns.trustnet.pl
dns2.trustnet.pl

I discovered that this domain is employing the Apache os.

Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Wspólnota Odnowy w Duchu Św." Our analyzers noticed that the web page also stated " Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych." The Website also stated " Opublikowano piątek, 18, kwiecień 2014 2003. Opublikowano środa, 16, kwiecień 2014 1738. Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Przygotowaniem do tego święta jest nowenna. Polegająca na odmawianiu przez 9 dni. Poczynając od Wielkiego Piątku, Koronki do Miłosierdzia Bożego. Ędziemy j ą odmawiać o. Zachęcamy wszystkich do odmawiania Nowenny do Miłosierdzia Bożego."

MORE WEB SITES

Про нас і наш сайт Наша Парафія

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів. Про нас і наш сайт. Про нас і наш сайт. And a browser with Javascript support. Хто ми і де служимо. Фото, відео, аудіо-програми. Від цієї свічі, що височіла посеред символічної України, розташованої на пагорбах Музею просто неба. Наша парафія має багато чудових традицій.

Strona główna Parafia Osielsko

Parafia Osjaków

Serwis informacyjny i ogłoszeniowy Osjakowa. II Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego. 1 Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych przez wojnę w Syrii. 2 Jutro w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po pierwszej mszy świętej nabożeństwo pokutne i wynagradzające za zabijanie nienarodzonych i modlitwy za małżeństwa oczekujące potomstwa. 08 - 15 kwietnia 2018r.

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Marka, Ewangelisty, dzień modlitw o urodzaje.

Główna Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Msze święte w inne dni. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP. Kancelaria, poradnia, sakramenty. Katecheza dla rodziców i chrzestnych. Kawiarenka, aula, świetlica.